Čo oči nevidia, to srdce nebolí

Človek v živote rieši príliš veľa situácii. Každú chvíľu sa vyskytne niečo, čo nás môže zraziť na kolená alebo prinútiť nás pozerať na svet inými očami. Láska sa nedá vydobyť, ale dá sa jej venovať dostatok času, aby sme si boli istí, že ju máme pevne v rukách. Venovať svoj čas partnerovi nebude nikdy stratený čas, pretože všetko, čo mu venujete, bude v prospech vašu budúcnosť.

Občas sa človek vyskytne na križovatke. Nevie, ktorou cestou by sa mal vydať a prečo. Niekedy v týchto situáciách pomáha náhoda, ale v iných sa na tejto križovatke ocitneme chcene. Tak ako niektorí muži sa ocitnú v situácií, že sa im páči kolegyňa, ale radšej si budú držať odstup. No iní budú verejne flirtovať a čakať na príležitosť, pri ktorej sa im podarí ju dobiť. A keď náhodou nie, tak si ukoja svoje chute na eskorte. Od toho potom záleží, či je človek naozaj za situáciu vinný alebo je to všetko len nešťastná náhoda.

hádka pre neveru

Osobne by som asi tiež volila tú cestu, že by som o nevere svojho manžela nevedela. Je to veľmi ťažká situácia, ktorá si vyžaduje poriadne riešenie a veľa sily. To úskalie, ktoré by sme potom mali vo vzťahu by bolo možno príliš ťažké na moje psychické rozpoloženie.

Všetky krízy sa riešia ťažko, no takáto je snáď najťažšia. Ale paradoxne aj najčastejšia príčina rozchodov mnohých párov. Niektorí možno len nevedia povedať, že sa chcú rozísť a iní si myslia, že sa im nikdy na to nepríde. Logistické riešenie tých mužov, čo majú v podstate dve rodiny si ani nechcem predstavovať, pretože to musí byť skutočne dosť náročné. A do budúcnosti snáď nepredstaviteľné, že by to niekto mohol takto na dlhšiu dobu zvládať.

detektív sleduje pár

Ostáva len dúfať, že nežijeme vo vzťahoch, kde sa nám za našimi chrbtami skrývajú nejaké nelákavé tajomstvá. Veríme našim partnerom a milujme ich nadovšetko. Sú to najlepšie, čo nám mohol život dať. Nie je nič krajšie ako láska. Láska, ktorá je tou pravou na celý náš život. Láska, čo nikdy neskončí. Až do smrti.