Ideálne prepravky na ovocie

Zachovať čerstvosť ovocia a zeleniny počas celého procesu od zberu plodov až po moment, kedy sa dostanú ku zákazníkovi, je náročné. No môže to byť o dosť jednoduchšie vďaka plastovým prepravkám, ktoré vyrába spoločnosť Schoeller Allibert. Tie sú totižto navrhnuté presne na tento účel. Ovocie a zelenina, ktorú sú uložené do týchto prepraviek, ostávajú chránené pred obitím a zároveň sú po celý čas odvetrávané. Prúdenie vzduchu zabezpečujú optimálne vetracie otvory. Tie zabraňujú vzniku plesní, ktoré by mohli ovocie a zeleninu znehodnotiť. Prepravky sú pevné, no vďaka špeciálne navrhnutým rohom sa v nich ovocie a zelenina neobijú.

plastové prepravky

Plast, z ktorého sú plastové prepravky na ovocie cena https://www.schoellerallibert.com/sk/novinky/prepravky%20na%20ovocie%20a%20zeleninu vyrobené hravo odoláva vonkajším podmienkam. Nerobí im problém vlhkosť, ani chlad. Pre zákazníkov sú dostupné v rôznych rozmeroch, no keby si neviete vybrať, spoločnosť Schoeller Allibert vám ochotne vyrobí plastové prepravky na ovocie a zeleninu priamo na mieru podľa vašich potrieb. Prepravky môžete jednoducho poskladať, čo vám ušetrí markantným spôsobom priestor najmä počas návratu prázdnych prepraviek, či počas ich skladovania, keď sa nebudú využívať. Ako to už u prepraviek od spoločnosti Schoeller Allibert býva samozrejmosťou, ani v prípade prepraviek na ovocie a zeleninu nemôže chýbať možnosť stohovania.

zemiaky

Ukladajte plastové prepravky pohodlne na seba bez strachu, či sa prepravky nezrútia. Spoločnosť Schoeller Allibert je výrobcom obalových materiálov z kvalitných plastov, ktoré vynikajú svojou životnosťou. No Schoeller Allibert nezabúda ani na životné prostredie, ktorého ochranu považuje za veľmi dôležitú. A práve preto je veľké množstvo ich produktov plne recyklovateľných a inak tomu nie je ani v prípade plastových prepraviek na ovocie a zeleninu. Nakupujte od výrobcu, ktorý si váži svojho klienta, aj prírodu.