Na bývanie, rekreáciu ale aj podnikanie

Posledné mesiace sa situácia na trhu s nehnuteľnosťami rapídne zmenila. Ceny bytov a domov išli vo veľkej miere hore a väčšina z nás si vlastné bývanie či rekreačnú nehnuteľnosť už jednoducho nemôže dovoliť. Zabudnite na nehnuteľnosti, aké ste doteraz poznali. Novodobým trendom sú mobilné domy. Zatiaľ čo v USA sú mobilné domy záležitosťou takmer každej rodiny, u nás tento príbytok ešte len spoznávame. Ide o možnosť zabezpečiť si príbytok na rôzne účely, ktorý vám vyrobia na mieru a dovezú až na pozemok. Áno, vy si svoj mobilný dom vyskladáte alebo vyberiete z hotových typov z katalógu na euro-mobilnedomy.sk vám ho vyrobia a dovezú na váš pozemok.

mobilný dom

Trend mobilných domov je veľmi obľúbený. Jednou z pozitív je cena. Takéto mobilné domy sú cenovo dostupnejšie ako kúpa klasickej nehnuteľnosti. A potom je veľkou výhodou čas, za ktorý môžete mať svoj mobilný dom na pozemku. Výroba mobilného domu trvá niekoľko týždňov, alebo si môžete zaobstarať jeden priamo zo skladových zásob.

mobilný dom

Ako vyzerá mobilný dom?

Samozrejme, nejaké zmeny si na svojom mobilnom dome môžete urobiť. Ale vo všeobecnosti pozostáva mobilný dom z obývacej miestnosti, kde nájdete rozkladaciu pohovku a ďalšie zariadenie, funkčnej kuchyne, spálne s pohodlnou posteľou, ale tiež nechýba moderná kúpeľňa s WC. Tešiť sa môžete z terasy, kde si v kľude vypijete svoju kávičku. Zatiaľ čo v zahraničí je mobilný dom vo veľkom používaný po úpravách aj na celoročné rodinné riešenie, u nás je najčastejšie využitie mobilného domu v podobe rekreačnej chatky. Máte pozemok? Na čo viac čakáte. Zaobstarajte si svoj mobilný dom a trávite víkendy na modernej chatke so všetkým, čo k tomu potrebujete. Kvalitné a moderné rodinné domy nájdete na euro-mobilnedomy.sk a môžete ich mať už o niekoľko týždňov na svojom pozemku aj vy a užívať si krásne chvíle s rodinou.