Príprava na masáž

Senzuálna masáž Bratislava je pomerne častým vyhľadávaním u ľudí, ktorí sa rozhodli absolvovať svoju vysnívanú tantrickú masáž tu u nás na Slovensku. Môžete u nás nájsť niekoľko špičkových tantrických masážnych salónov, pričom nemusíte kvôli nim cestovať do zahraničia, pretože tie najluxusnejšie a najlepšie recenzované nájdete práve u nás v našom hlavnom meste. Všetko, čo musíte urobiť, je objednať sa minimálne hodinu vopred, aby stihol personál tantrického masážneho salóna zabezpečiť stopercentnú hygienu prostredia a pripraviť všetko na váš príchod a program.

masáž

Objednanie sa na takýto typ masáže prebieha v súčasnosti prostredníctvom online rezervačného formulára, ktorý nájdete priamo na internetovej stránke tohto tantrického salóna, pričom tento rezervačný formulár pozostáva zo zadania vašich kontaktných údajov, výberu termínu a času, zvolenie si masérky i v neposlednom rade tantrického masážneho programu. Nasleduje platba vopred. Takéto salóny si možno predstaviť ako luxusné zariadenia, ktoré sú presiaknuté indickou históriu a v ktorých máte pocit, akoby sa čas navôkol zastavil. Masáže nemajú presne stanovené postupy, ktorých sa musia maséri pridržať, a teda sú spontánnymi akciami, ktoré vás dokážu zakaždým prekvapiť.

masáž

Program je vedený vyškolenou tantrickou masérkou, ktorá vám prostredníctvom svojich skúsených dotykov a pohybov odovzdáva svoju sexuálnu energiu, pričom sa zahráva s tou vašou. Je len na vás, či jej túto energiu budete aj naspäť opätovať alebo budete len pasívnym príjemcom. Pokiaľ idete na takúto masáž prvýkrát, je určite namieste informovať sa o jej priebehu a v neposlednom rade aj o pravidlách, pretože každý z týchto tantrických masážnych salónov ich má. Je to lepšie pre vás z toho dôvodu, aby ste predišli možnosti, že by ste mohli byť vyvedený z tohto salóna alebo nepripustení na vašu tantrickú masáž z dôvodu hrubého porušenia týchto pravidiel.