Rozmýšľam ako človek

Ako som spomínala predošlom článku mala som včera narodeniny tak bol veľký zhon ešte aj doučovanie do toho. Dostala som od kamošiek všeličo čokolády, dezert, knihu ako byť pôvabná aj peniažky, nálepky MYCKY MOUS od rodiny peniaze kávu , čokoládu, tričko. Ja som si objednala MERY KAY kozmetiku a kabelku mám tam 45 percent zľavu lebo tie produkty sú drahé takto ma pri registrácii člena nového stoji to všetko 47 euro je to dosť je to BIO kozmetika objednala som ešte knihu ďalšiu o HISTAMINE pečieme pri HISTAMINE ja si musím dávať veľký pozor čo jem lebo aj včera mi bolo zle bolesť hlavy aj od žalúdka čo narobím HISTAMIN je potvora zvykám si na diétu len je to dosť ťažko ešte sa len podstate učím čo jesť pri tom je to náročné. Ale poďme ďalej písať o kráse ako takej krása je si myslím všade vôkol nás či v prírode ako sú na jar a v lete kvety ale každé ročné obdobie je krásne.

krása nie len v prírode

Ja milujem každé ročné obdobie príroda je ako čarodejka niekedy také úkazy nájdeme že sa až nevime vynačudovať toľká krása. Mňa vždy niečo pekné fascinuje či je to už móda či kozmetika všetko má svoje čaro . Len je špatné ako k tomu staviame často negatívne. Mali by si ľudia preštudovať odbornú literatúru či už o prírode alebo o kráse a podobne. Majme na oči otvorené sledujme každý kút okolo nás . Ja mám aj knihy a nie len jednu o rastlinách, kvetoch dokonca o kaktusoch sú to všetko ENCYKOPEDIE krásne ilustrácie ale aj popis. Nechápem prečo sme takí hrubý ku všetkému máme taký negatívny postoj ako necitlivé bytosti. Je hrozné ako sa ničí všetko a nikto nič neurobí . Ja ako LEKTORKA robím aj prednášky, semináre.

krása na tanieri

Veď  prírodu máme len jednu a keď si nebudeme ochraňovať všetko zanikne a skončili sme čo sa týka toho medzi rokmi 2040 až 2050 má nastať koniec sveta podľa odhadov no neviem či nie skôr to bude čo sa deje vo svete des .Včera v relácii na TV jednotka dávali v REPORTEROCH hrozné zaobchádzanie čo sa týka zvierať prevážajú ich aj niekoľko hodín v kamiónoch zavreté v malom priestore v hrozných podmienkach ja sa čudujem kde sú kontroly ja by ich zavrela veď sú to taktiež živé bytosti nie neživý materiál to nie sú ľudia ale HYJEDNY nám bolo až zle keď sme to pozerali . Zakončime to krajšie a úsmevom na tvári sú  aj krajšie veci. Mali by sme si dať srdce do dlane ale určite zamyslieť sa nad sebou ako sa správame to aj dostávame lebo karma je karma a tá je zdarma.