Bublinkové obálky pre Vaše podnikanie

Počuli ste už o firme 2pack? Sú špecialistami na obalové produkty rôzneho druhu. V prípade, že často posielate drobné predmety Vašim klientom, určite Vás osloví ich široká ponuka bublinkových obálok. Tie si môžete objednať v 10 kusových alebo 100 kusových praktických baleniach. Bublinkové obálky môžete kúpiť v rôznych rozmeroch. Medzi menšími obálkami nechýbajú ani obálky určené na balenie CD. Najväčšia bublinková obálka má rozmery až 350 mm x 470 mm, takže si zo širokého spektra veľkostí vyberie naozaj každý. Zaujmite svojich klientov výnimočným balením do špeciálnych bublinkových obálok s holografickým efektom.

baliace potreby

Ich uzatváranie je veľmi jednoduché a rýchle, vďaka posuvným jazdcom. Ak preferujete elegantnejší štýl, zrejme Vás osloví čierny matný povrch bublinkových obálok. Okrem bublinkových obálok 2packsk môžete od 2pack nakúpiť aj pevné plastové obálky, klasické listové obálky, kraftové obálky s dvojitým lepením, či priehľadné a potlačené nalepovacie obálky. Na balenie produktov Vám výborne poslúžia aj praktické zip sáčky a PP sáčky so samolepiacou chlopňou. V procese balenia akýchkoľvek predmetov je nenahraditeľným pomocníkom lepiaca páska. Aj v prípade lepiacich pások máte z čoho vyberať.

písanie listu

Zvoľte si klasickú lepiacu pásku, farebnú potlačenú lepiacu pásku, obojstrannú lepiacu pásku alebo krepovú maskovaciu pásku. Bublinkové obálky a ďalšie príslušenstvo na balenie nájdete v prehľadnom e-shope www.2packsk.sk. Kúpte všetky baliace potreby na jednom mieste, čím ušetríte Váš čas. Ak ste nenašli presne to, čo ste hľadali, alebo by ste si želali niektorý z ponúkaných produktov s miernymi úpravami, požiadajte o výrobu na zákazku. Môžete tak urobiť telefonicky na čísle +420 775 123 770 alebo e-mailom na adrese info@2pack.cz. Spoločnosť 2pack sa Vám bude snažiť maximálne vyhovieť vo Vašich požiadavkách.