Glove nechty

Gélové nechty sú hitom už niekoľko rokov. Oceňujú ich hlavne ženy, ktoré robia s klientmi alebo zákazníkmi, alebo majú ruky neustále vystavené pohľadu druhých ľudí, ale aj ženy, ktoré majú jednoducho radi upravené nechty. Pretože výhodou gélových nechtov je tá, že sa UV gél lak, ktorý sa vysúša pod UV LED lampou tak rýchlo nezošúcha, ako klasický lak. Dá sa povedať, že sa nezošúcha vôbec, iba sa musí dorábať, prirodzene ako vám necht narastá vytvára sa prázdny priestor, kde sa gél nebude nachádzať. Gélové nechty vám vydržia približne dva až tri týždne a potom je potrebná dorábka nechtov, vtedy si môžete napríklad zvoliť aj inú farbu, nové trblietky, alebo jednoducho nový dizajn vašich nechtov.

gélové nechty

S gélovými nechtami sa dá vyhrať rovnako ako pri klasických lakoch, takže môžete mať od jednofarebných nechtov, cez viac farebné, alebo môžete si zvoliť taktiež francúzsku manikúru, či trblietky a nálepky. Mnohí odporcovia tohto dlhoročného nechtového hitu, uvádzajú, že sú nechty nepraktické a nedá sa s nimi pracovať, ako jeden z dôležitých negatív.

nechty

To môže byť pravda, ale aj nemusí. Áno, treba si dávať na gélové nechty pozor, aby moduláž, ktorá sa na necht lepí, ak chcete mať dlhšie nechty ako máte tie svoje, neodpadla. Taktiež sú hrubšie, preto si musíte zvyknúť na ten pocit, ako s nechtami pracovať, ťažšie sa otvára napríklad plechovka s nápojom alebo podobne. Ťažšie sa pracuje s dlhsími nechtami, preto je potrebné, aby ste na začiatku zvolili kratšie nechty a vžili sa s gélovými nechtami. Ale keď si ich obľúbite a naučíte sa s nimi pracovať, gélové nechty si jednoducho zamilujete. V D-Nials môžete nájsť všetko potrebné na vytvorenie krásnych a prirodzených gélových nechtov. Vďaka kvalitným UV gélom od renomovaných značiek, bude vaša manikúra prirodzená a budete sa z nej dlho tešiť.