luxusné masáže

Tantra diamond bratislava je tantrický salón sídliaci v Bratislave na ulici ventúrska street. Je otvorený takmer nepretržite a už z jeho názvu vyplýva, že bude svojich klientom ponúkať erotické masáže a tantrické masáže. Tantrické masáže sú masáže vychádzajúce z umenie a učenia staroindického tantrického smeru, ktorý bol zároveň i filozofiou a učením a ktorý je v dnešnej dobe veľmi nedocenený napriek tomu, že v jeho počiatok a najväčšom období slávy to bolo presne opačne. Vtedy, keď široká verejnosť nemala prístup k tantrickým masážam, nemohla sa dozvedať o inovatívnom, spirituálnom a hlboko duchovnom učení poznania, sa tantrizmus držal v ústraní, pod rúškom tajomstva, o ktorom vedelo len niekoľko v úvodzovkách bohom vyvolených.

tantra

Dnes, keď má široká verejnosť prístup k tantrickým salónom a tantrické salóny sú ochotné a schopné podeliť sa so svojim učením s ostatnými, spoločnosť si zmyslela, že tantrické masáže sú vlastne erotické salóny poskytujúce erotické služby, čo je spoločnosťou neprijateľné a malo by sa im okamžite zamedziť. Je to paradox, všakže?

zena

Dnes sa ale našli i ľudia, ktorí sa odhodlali vyskúšať si masáže na vlastnej koži bez ohľadu na to, ako danú situáciu vníma okolie. Títo ľudia pochopili, že tantrické erotické masáže sú to najlepšie, čo ich kedy postretlo. Tantra diamond bratislava zamestnáva krásne mladé masérky, z ktorých si zaručene vyberiete tú, ktorá vám bude najsympatickejšie a bude čo najbližšie vašim ideálom o dokonalej žene. Tantra masérky neposkytujú žiadne erotické služby, i keď by sa tak na prvý pohľad mohlo zdať. Tantrické masáže prebiehajú za nahoty klienta i masérky avšak stále sa jedna len a len o masáž. O senzuálnu, erotickú, podmanivú, pomalú, zmyselnú, nezabudnuteľnú, dokonalú nadštandardnú, skvostnú, dych berúcu, jedinečnú, luxusnú masáž.