Psychické uvoľnenie

Senzuálne masáže môžete vyhľadávať aj u nás na Slovensku. Vykonávané sú v luxusných tantrických masážnych salónoch nazývané tiež oázami pokoja. Tieto senzuálne masáže sú charakteristické tým, že vami vybraná tantrická masérka sa zameriava špeciálne na stimuláciu vašich intímnych partií a blízkeho okolia, vdaka čomu sa klientovi dostáva nevídané uvoľnenie. Tieto masáže navštevujú predovšetkým páni, pretože im prinášajú množstvo zdravotných benefitov a výhod. Nejeden lekársky výskum dokázal, že pravidelnými návštevami tantrických masážnych salónov za účelom vyhľadania týchto tantrických masáží dokážu muži predchádzať vzniku nepríjemných ochorení.

masáž

V prípade, že muž týmto ochorením už trpí, napríklad sa jedná o zväčšenie prostaty, pravidelnými návštevami tantrických masáží dokáže priebeh zmierniť a regulovať. Tantrické masáže, pod ktoré tieto senzuálne masáže patria, sú skvelým spôsobom, ako dopriať sebe samému zaslúžený relax, oddych, uvoľnenie fyzického tela, odbremenenie preťaženej mysle. Tieto masáže prinášajú so sebou mnoho výhod, o ktorých veľa ľudí nevie, pretože ich odrádza fakt, že počas tantrickej masáže je masérka i jej klient nahí.

masáž

Počas tantrických ani senzuálnych masáží nedochádza k pohlavnému styku medzi masérkou a jej klientom a nahota je potrebná len pre intenzívnejšie precítenie všetkých pohybov a dotykov. V prípade, že by s tým klient nesúhlasil, môže si na sebe po dohode s jeho masérkou ponechať nejaký kus oblečenia. Tantrické masáže sú jedinečný spôsob spoznávania samého seba a objavovania svojich skrytých sexuálnych túžob. Počas tantrického masážneho programu dostanete možnosť nahliadnuť do skrytých zákutí svojej mysle. Masáže prinášajú okrem fyzického uvoľnenia predovšetkým uvoľnenie psychické, ktoré je v dnešnej dobe tak často vyhľadávané kvôli rýchlemu spôsobu života.