Vzrušujúca tantra masáž je iná ako ostatné

Možno už aj na vlastnej koži viete, že existuje niekoľko vzájomne odlišných typov masáží. A ktovie, možno sa radíte k tým, čo si pod ňou predstavia len klasickú masáž chrbta. A takúto nejakú predstavu o masážach som mal donedávna aj ja. Čo ma ale zaujalo bližšie, to je fakt, že stále častejšie sa vraví o tantrickej masáži, ktorá je rozhodne zaujímavejšia než tá, ktorú si môžeme predstaviť ako klasickú.

žena na masáži

Tantrickú masáž v súčasnosti poskytujú špecializované salóny, najčastejšie dostupné v našich väčších mestách. Potom sú to aj súkromné masérky, čo údajne ovládajú tieto techniky a dá sa s nimi skontaktovať. Do tretice je známe, že ju začínajú praktizovať páry vo svojom súkromí, teda u seba doma, hoci minimálne jeden z nich musí mať znalosť, ako to celé prebieha a čo je tu výsadou.

Pre niekoho možno bude prekvapením a pre iných nie, že tento druh masáží pracuje so sexuálnou energiou, pričom pri nej dominuje masaz lingamu a dotyky v oblasti intímnych partií. To ale rozhodne nie je všetko!

ženské telo

Zmyslom dotykov je ich senzualita a môžu mať rôznu intenzitu. Silu, akou tlačia na telo a akou pôsobia na vašu sexuálnu energiu. Nie je to však o sexe, ale doslova o práci so sexualitou, vďaka čomu sa dá dosiahnuť veľmi príjemné uvoľnenie a odstránenie negatívnych blokov. Neprichádza k sexuálnemu styku, ale pocit vzrušenia a zároveň úľavy sa dosahuje pri precítení senzuálnych dotykov, ktoré sa venujú celému telu (vrátane pohlavných orgánov). Skúsenejší zákazník si v špecializovanom tantra salóne môže zvoliť aj takzvanú body tantra či body to body massage, kedy prichádza k treniu tela o telo. Využívajú sa pritom špeciálne masážne oleje, pre lepšie kĺzanie.

  • Precítená tantrická masáž má schopnosť byť prevenciou voči depresii, úzkostiam, vysokému krvnému tlaku, erektilnou dysfunkciou a oslabeným libidom.