Zvodné tantrické programy

Pokiaľ ste sa ani vy neodolali zvodnému pokušeniu tantrických masáží a rozhodli ste sa absolvovať jednu z erotických masáží Tantradiamond, tento článok je určený práve pre vás. V krátkosti si rozoberieme to, čo všetko môžete nájsť na oficiálnej internetovej stránke jedného z najobľúbenejších tantrických masážnych salónov na Slovensku. Magic Tantra je erotický masážny salón sídliaci v našom hlavnom meste. Konkrétne ho môžete nájsť na Ventúrskej ulici medzi Hlavným námestím s fontánou, sochou Čumila, Mestskými hradbami, Trafo music barom a Tantra masážami Perlička.

žena

Na úvod sa môžete pod záložkou Tantra masáž Bratislava v krátkosti dočítať, čo to tá tantrická masáž vlastne je, zobraziť si zoznam krásnych masériek, zoznam ponúkaných masážnych programov a taktiež máte možnosť prezrieť si galériu fotiek s interiérovými priestormi tohto tantrického salóna. Tiež sa môžete dočítať o tom, ako jednotlivé masáže prebiehajú, na čo sa pripraviť a na čo si naopak dať pozor. Taktiež nechýbajú ani vypísané pravidlá, ktorých sa treba pridŕžať, pretože v opačnom prípade je veľmi veľká pravdepodobnosť, že nebudete pripustený k masáži.

masáž

Tieto pravidlá nie sú ničím extrémnym, niečím, čo by nedávalo zmysel a robili by človeku starosti navyše. Práve naopak. Tieto pravidlá predstavujú samozrejmé činnosti, ktoré by mali byť spĺňané aj bez vyzvania. Reč je napríklad o tom, že pred samotným začiatkom tantrickej masáže je nevyhnutné, aby sa zákazník zúčastnil sprchy. Rovnako tak je v jeho vlastnom záujme zúčastniť sa jej aj po skončení tantrického programu. Tantrický salón poskytne ručníky priestory a toto všetko je vyžadované kvôli vysokým nárokom salónov na hygienu. Taktiež by malo byť jasné, že človek, pokiaľ je pod značným vplyvom omamných a psychotropných látok, nebude na tantrickú masáž stopercentne pripustený.