S deťmi na víkendový pobyt

Máte už svoju rodinu a viete, že sedieť doma na zadku nie je to najlepšie riešenie? Jednak chceme našim deťom ukázať aj kúsok Slovenska, ale tiež chceme zmeniť prostredie, uniknúť stereotypu a užiť si pár dni mimo domova. Pobyty s deťmi môžu byt nielen zaujímavé ale aj náučné. Pobyty na Slovensku môžu byť rôzneho charakteru. Od wellness pobytov, cez pobyty s deťmi, ale aj adrenalínové zážitky. Najčastejšie vyhľadávané sú samozrejme pobyty s deťmi. Preto je dôležité vybrať si lokalitu a hotel, ktorý vaše deti zabaví, zaujme a vy si budete môcť užiť niekoľko prijemne strávených kľudných dní.

wellness

Vysoké Tatry pre deti?

Množstvo ľudí obľubuje Vysoké Tatry najmä z hľadiska možnosti celodenných túr na naše štíty. Pre deti to však nie je možnosť. Vysoké Tatry však vo veľkom myslia aj na rodiny s deťmi a turistické chodníčky sú čoraz viac prispôsobovanie aj menším deťom. Vybrať si môžete dokonca nenáročnú túru na popradské pleso či hrebienok, kam vás dovedie aj asfaltová cesta. Vy tak môžete do prírody zobrať aj svoje najmenšie ratolesti s kočíkom. Turistika však nie je jediná pre vaše deti. Určite ich viac zaujmú atrakcie, ktoré sú pre ne nachystané. Kolobežky, bombové dráhy, ale aj rôzne strediská s rozprávkovým svetom či bludiskom.

wellness

Detských aktivít je vo vysokých tatrách ako maku. Vybrať si môžete podľa veku, či záujmov. Detským návštevám sú prispôsobené taktiež hotelové komplexy. Hotely počítajú s návštevnosťou celých rodín a preto je možnosť nájsť v hoteloch aj veľkolepé detské kútiky či herne. Taktiež wellness pobyty umožňujú vstup do wellness zóny, kde sa nachádzajú bazény a vírivky aj deťom. Vy si tak môžete vychutnať oddych a mať svoje deti neustále na očiach. Pokiaľ aj vy plánujete pobyt s deťmi travelguide.sk? Čaká na vás množstvo typov na kvalitnú rodinnú dovolenku na Slovensku.