Lišty treba vhodne ukotviť a doplniť o koncovky

LED svietidlá sa stali pevnou súčasťou interiérov, ale aj exteriérov, ich inštalácia je jednoduchá a rýchla, no napriek tomu sú k nim potrebné či odporúčané niektoré doplnky a príslušenstvo, vďaka ktorým bude výsledný efekt na profesionálnej úrovni. K lištám sa napríklad hodia koncovky rozličných tvarov, napríklad oblúkové.

LED-ky máme takmer v každom priestore

LEDprodukt s.r.o. patrí k predajcom na internete, ktorí sa venujú tovaru určenom na osvetľovanie priestorov, ktoré okrem základných svietidiel obsahujú aj množstvo doplnkov a príslušenstva, aby sa osvetlenie dalo nainštalovať kvalitne a so všetkým, čo si vyžaduje. LED svietidlá majú Koncovky oblúkové pre LED lištu širokú základňu, dnes sa touto technológiou vyrábajú žiarovky, trubice, panely, pásiky či reflektory a veľa iných typov, a tie je nutné napojiť na elektrickú sieť. Ukrytie káblov je vhodné urobiť elegantne a nenápadne, preto sú lišty väčšinou v nenápadnej sivej farbe.

Podľa spôsobu umiestnenia svietidiel v priestore a ich inštalácie je nutné použiť pri maskovaní rozvodov LED lišty, napríklad rohové. K nim sa dajú dokúpiť aj koncovky na ohraničenie lišty, môže to byť koncovka oblúková pre rohovú LED lištu s označením R1. Je určená pre jednoduché ukončenie LED lišty a predáva sa v páre, teda 2 ks. Spoľahlivosť a kvalitu tovaru si overte u iných zákazníkov, no tento obchod má už svoje pevné miesto na trhu a predáva iba prvotriedny tovar.

Pásiky nalepíte takmer kdekoľvek

Inštalácia LED svietidiel či líšt k nim nie je náročná, no ak sa predsa len vyskytnú nejaké ťažkosti s osadením svietidla či lišty, môžete sa obrátiť so žiadosťou o radu predajcu, ktorý má vyškolený personál a radi vám pomôžu s každým problémom. Kvalitu ich tovaru si tak vychutnáte ešte oveľa viac, ak sa budete na tvorbe osvetlenia priestoru sami podieľať. Všetko potrebné nakúpite na eshope, kde nájdete aj také produkty, ktoré ste doposiaľ nepoznali.