Načo sa hodí bublinková obálka

I keď niektoré veci do bublinkovej obálky jednoducho nezmestíte večierka napriek tomu patrí bublinková obálka medzi veľmi obľúbené zásielkové, respektíve prepravné obaly. I keď nemôžeme hovoriť o prepravnom obale ako takom, ktorý sa používa napríklad v logistike, pri preprave tovaru AV priemysle, no napriek tomu v menších rozmeroch slúži práve na zasielanie produktov, predmetov alebo dokumentov. Ide o obálku ktorá je vylepšená svojimi funkciami a vlastnosťami a to predovšetkým obsahom povestnej bublinkovej fólie. Bublinková fólia už sa za súčasť obalových materiálov ktoré sa napríklad používajú aj v logistike dá považovať. Práve ona robí bublinkovú obálku jedinečnou a vytvára jej špecifické funkcie v zasielateľstve. U nás je bublinková obálka veľmi obľúbená a môžete ju jednoducho kúpiť takmer v každom papiernictve alebo špecializovanej predajni, či na špeciálnych webových stránkach firiem ako je 2packsk.sk.

bublinková obálka

Dá sa teda povedať, že bublinkovú obálku u nás pozná takmer každý. Dnes už sa pre zasielanie predmetov a produktov využívajú najmä kuriérske spoločnosti, no ešte stále mnoho ľudí a firiem využíva aj služby slovenskej pošty. Tá a prijíma listové zásielky, ktoré do 2 kg môžete poslať aj v bublinkovej obálke. Pritom V bublinkovej obálke nemusí byť iba papierový obsah, no môže obsahovať napríklad aj produkty, knihu, sáčky, čaje a podobne. Jej spevnená výstelka prostredníctvom fólie s bublinkami dodáva obálke pevnejší charakter a možnosti prepraviť nielen dokumenty, ale aj predmety.

bublinková fólia

Bublinkové obálky je dobre mať aj v zásobe, nakoniec, nikdy neviete, kedy jednu či dve budete potrebovať. Pokiaľ však máte internetový obchod nakúpte si väčšie množstvá s výhodnými cenami. Rozmery si zvoľte podľa toho, aký konkrétny obsah posielate najčastejšie, no šetrite miestom a radšej si vyberte aj viaceré rozmery, ktoré si myslíte, že najviac využijete.