Tantrická masáž

Masáž prostaty Tantradiamond je jednou z masáží určených výhradne pre pánov. Jedná sa o tantrickú masáž, ktorá je zameraná na samotnú prostatu a teda v tantre nazývaný orgán- lingam. Samozrejme ako to už pri všetkých tantrických masážach býva, pri samotnej masáži nebude vynechaný žiadny kúsok Vášho tela, no pri masáži prostaty sa tantra masérka zamerá prevažne, alebo hlavne na oblasti semenníkov, penisu, hrádze medzi konečníkom a semenníkmi a páni si tak prídu na svoje.

sexi žena

Pri masáži prostaty muž doslova dosiahne najväčšieho blaha. Je to pomerne jednoduché vysvetliť. Prostata samotná je žľaza s mnohými nervovými zakončeniami, ktorá reaguje na dotyky citlivo. Samozrejme, je nutné vedieť ako sa lingamu vhodne dotýkať a ako stimulovať jeho erotickú energiu. Je možné sa k správnemu dráždeniu a stimulácii lingamu dostať jedine cez konečník a aj keď pre mnohých to môže pôsobiť odstrašujúco, nejedná sa o nič homosexuálne ale ani zvrhlé či priam nevhodné. Je to úplne prirodzená a normálna tantrická masážna technika, ktorá okrem príjemného opojenia a vzrušujúcich chvíľ, ktoré počas tejto masáže muž zažíva, zároveň pôsobí na samotnú prostatu liečivo a keďže v našich telách je viac menej všetko prepojené, na svoje si príde aj samotný pohlavný úd a celkové pohlavné ústrojenstvo.

ženské telo

Pravidelnou masážou prostaty získate lepšiu výdrž a naučíte sa lepšej kontrole nad vlastným telom a teda sa podstatne zlepší aj samotný pohlavný styk. Ako je už pomerne známe, tantrické masáže sú spájané so sexuálnym vzrušením, sexuálnou energiou, duchovnom ale aj s liečivými účinkami pri ich pravidelnom podstupovaní. Celkové tantrické masáže sú vhodné pre každého človeka, bez ohľadu na jeho vek, či pohlavie. Stačí si len vybrať z ponúkaných tantra programov, a odovzdať sa do rúk šikovným profesionálnym tantra masérkam, či masérom. Zverte sa do odborných rúk a užívajte si prúd novej a čistej energie.

Posted in Nezařazené